Driving Zone: Germany

AveCreation

Racing

com.avecreation.drivingzonegermany

Řízení zóny: Německo - ulice závodní simulátor na vozy vyrobené v Německu. 
V této hře jsou uvedeny vozy německých výrobců: od klasických městských automobilů na výkonných moderních sportovních automobilů a luxusních vozů. Každé auto ve hře má své vlastní technické specifikace a zvuky motoru. Tak detailní tělo a řídicí panel vytvořit efekt scvrkal a realismu. Hra nabízí čtyři unikátní skladby s různé povětrnostní podmínky. Můžete řídit na vysokorychlostní dálnici nebo se projet v německé město, které je obzvláště v noci. Pokud jste opravdu krajní závodník, měli řídit na zimní cestě s nebezpečnými zledovatělou silnici. Můžete zvolit počáteční čas dne, který se dynamicky mění. Spusťte motor, zatlačte na plyn a honit tak rychle, jak je to možné. Získat body tím, že předjíždění dopravních vozidel, budete potřebovat otevřít nová vozidla, režimy a další funkce hry. 

Tento závodní simulátor vám dává možnost vybrat si styl jízdy, který může být klidné a bezpečné nebo extrémně racing. Hojnost nastavení umožňuje upravit úroveň realismu fyzika auto z podloubí a jednoduchá na nejvíce realistický, jako obtížné závodní simulátor, ve kterém budete muset Ukázat své řidičské dovednosti.
 
Záznam videa ze hry a sdílet je s přáteli v sociálních sítích s Everyplay službou. Můžete upravit zaznamenané video záznamy a komentář je pomocí kamery a mikrofonu na vašem zařízení.
 
Vlastnosti:
 -Moderní krásná grafika; 
-Realistické fyzika;
 -Změnit čas v reálném čase;
 -Kvalitativně po vzoru německých aut;
 -4 skladby s různé povětrnostní podmínky;
 -First person pohled / vnitřní kamera; -Automatické cloud synchronizace postup ve hře. 
Upozornění: Tato hra je docela realistický, ale není navržen tak, aby vás naučí, jak pouliční závody. Buďte opatrní a zodpovědní Pokud youre řízení skutečné auto. Užijte si virtuální jízdy v těžké automobilové dopravy, ale prosím dodržujte pravidla silničního provozu a dávejte pozor na skutečný silnice. Klíčová slova: závodnídc unchained
dragon city
dragon city
dragon city
dragon city

Alphabetical

Genres