Boomerang

Boomerang

Entertainment

com.boomerang.boomerangapp

ZÁBAVA MŮŽE ZAČÍT S BEZPLATNOU ZKUŠEBNÍ BUMERANG Přihlásit se na svém Android telefonu nebo tabletu a sledovat všechny vaše oblíbené karikatury na vaše srdce obsah, na požádání a bez reklam s předplacenou digitální. Vyzkoušejte si bezplatnou verzi a užijte si klasické pořady a nové originály, které nelze získat nikde jinde v prostředí rodiny - žádná TV balíček nezbytné.

 MASIVNÍ KRESLENÝ KOLEKCE – HODINKY KDYKOLI
 Proudu 1000 + epizody klasiky jako Scooby-Doo, Tom a Jerry, Looney Tunes, Šmoulové, Popeye, Garfield, odvaha zbabělý pes, nezvyklé závody, Droopymu, Dorothy a Čaroděj ze země Oz, Huckleberry Hound, Bugs Bunny, Daffy Duck a Yogi Bear spolu s exkluzivní originály. PŘIDAT NOVÝ OBSAH KAŽDÝ TÝDEN
 Knihovna je pouze součástí zábavy, kterou čerstvé epizody nové původní pořady a klasiku z trezoru jsou přidávány každý týden BUMERANG VYZKOUŠEJTE ZDARMA Zahájení odběru dnes získat 7denní bezplatnou zkušební verzi Když podepíšete za 4,99 dolarů/měsíc plán nebo zachránit 33 % zakoupením 39,99 dolarů roční členství. Máte-li rádi vaše zkušební verze, nedělat nic a vaše předplatné bude automaticky pokračovat tak dlouho, jak si vybrat. Kdykoli zrušit. Vaše měsíční nebo roční předplatné začíná po bezplatné zkušební verze. Nechcete-li opakující se poplatky za vaše předplatné, (což může zahrnovat místní daně podle místa), musíte zrušit před koncem bezplatnou zkušební verzi nebo aktuální zúčtovací období. Žádná náhrada nebo zásluhy za období částečné měsíční nebo roční předplatné. Stažením aplikace souhlasíte s Boomerang podmínky použití a zásady ochrany osobních údajů. Pokud se přihlásíte přes Google Play, můžete kdykoli zrušit na vašem zařízení v Google Play Store My Apps odběry. 

 Bumerang je dostupná pouze v USA, kde je k dispozici vysokorychlostní širokopásmové připojení.Alphabetical

Genres