Flipp - Weekly Shopping

Flipp Corporation

Shopping

com.wishabi.flipp

Flipp je základní aplikace pro vaše týdenní nákupy. Hledat leták slevy a kupóny položky, značky nebo kategorie rychle vyhledat nejlepší nabídky na týdenní základy a se šetří peníze super snadné. Flipp je jediná aplikace, která odpovídá místní leták zabývá kupóny od značek miluješ přinese nejvíce úspory. Aby vás na stopě týdenní nakupování, Flipps ultimate nákupní seznam bude vám pomohou plánovat dopředu tím, že najde co je na prodej a pobyt organizovaný v obchodě. Pro americké uživatele jednoduše přidat věrnostní karty od své oblíbené obchody na Flipp a hráčům jsou rozdány klip kuponu na kartu pro okamžité úspory na pokladně. Flipp přináší nejnovější letáky od oblíbených obchodů včetně Walmart, Target, dolar generál, Walgreens, Home Depot, Macys, ptáky Sporting Goods, CVS, JCPenney, Best Buy, Lowes a více než 800 více prodejců. Ušetříte 20-50 % na zboží, je třeba každý týden. Heres, co odborníci říkají o Flipp:
 
Good Housekeeping: Aplikace byly milující – "Já vím, že maminky jsou lisované čas a čas, a aplikace musí být plynulé, intuitivní a užitečné pro ně všímat. Všechny tyto věci se je Flipp" Flipp pojmenovala nejvyšší nákupní app pomoci ušetřit peníze ve více než 350 publikací včetně TechCrunch, ABC News, Forbes, USA Today, The Washington Post, The Boston Globe, The Marilyn Denis Show, CP24, The Globe a Mail a Metro News. Nejlepší Maminka Blogeři jsou volání Flipp jejich "nákupní buddy", "go na aplikace pro ukládání peněz", jejich "nejlepší přítel" a "zachránce života".

 Mezi funkce patří: -Rychle procházejte vaše oblíbené místní letáky včetně Dollar General, BI-LO, Winn-Dixie, Londýn léků, družstva a další. -Porovná stovky kupónů s letáky od značek, rádi pro většinu úspor. -Plánovat dopředu a objevovat nabídky pro každou položku v seznamu nákupní. -Prohledávat stovky položek, maloobchodníci a značek. -Připněte položky uspořádat nabídky, aby vaše nakupování snadné. -Discover, nabídky a konečné úspory s posuvníkem slevy a Ušetřete až 50 % off. -Příjem upozornění na končící nabídky, novinky a aktualizace z vašich oblíbených a okolí maloobchodníky, aby zůstali na vrcholu své nabídky.five nights at freddys 2
five nights at freddys 4
flippy knife

Alphabetical

Genres